Oznanila

23. July 2017
Kategorija: Oznanila
Avtor: admin

♦ Danes popoldne ob 15. uri še enkrat lepo vabljeni na večne zaobljube s. Helene Eržen. Bog povrni za okrasitev cerkve, postrežbo, sodelovanje in vsem, ki molite za s. Heleno in nove duhovne poklice!

♦ V ponedeljek bo po maši TIHO ČEŠČENJE NAJSVETEJŠEGA.

♦ V torek, 25. julija, bo praznik sv. Jakoba, našega zavetnika.

♦  V sredo, 26. julija, bo praznik svetih Joahima in Ane, staršev device Marije. Bratje kapucini lepo vabijo k praznovanju.

♦ V četrtek, 27. julija 2017, bomo v naši župniji sprejeli KIPEC FATIMSKE MARIJE, KI ROMA PO DRUŽINAH v naši dekaniji, in sicer bomo ob 18. uri molili molitveno uro pred Najsvetejšim V ZAHVALO IN PRIPROŠNJO MARIJI - za OTROKE in DRUŽINE. Marija bo v naši župniji do 15. avgusta - praznika Marijinega Vnebovzetja. Poživimo molitev osebno in po družinah, radi pa prihajajmo tudi v cerkev. Naj nas Marija varuje in vodi!

♦ Prihodnja nedelja bo v naši župniji KRIŠTOFOVA. S svojim darom se bomo zahvalili Bogu za srečno prevožene kilometre in s svojim darom podprli slovenske misijonarje širom sveta

Priloga: Župnijska oznanila ...

Oznanila-15-2017.pdf - 16.7.2017