Oznanila

1. August 2015
Kategorija: Oznanila
Avtor: admin

-  V ponedeljek bo po maši TIHA MOLITEV PRED NAJSVETEJŠIM.

-  V četrtek in petek dopoldne bova duhovnika obhajala bolnike.

-  V četrtek bomo eno uro pred mašo molili pred Najsvetejšim za nove duhovne poklice in zvestobo poklicanih.

-  Prvi petek in sobota sta v tem tednu. Vabljeni k zakramentom.

-  V soboto, 8. avgusta, bo vsakoletno peš romanje naše župnije na Brezje.        Ob 5. uri zjutraj bomo v župnijski cerkvi prejeli romarski blagoslov, nato pa se z avtobusom odpeljali do Selc, od koder bomo pot nadaljevali peš. Ob 12.30 bo na Brezjah romarska maša. Kdor ne zmore peš, lahko pride na Brezje tudi s kolesi, avti ali avtobusom, ki bo peljal ob 11.15 uri s parkirišča pred Tehnikom. Avtobus bo peljal tudi nazaj domov. Povabljeni mladi, družine in vsi župljani, da se izročimo po Mariji v Božje varstvo.

-  Prihodnjo nedeljo, 19. med letom, bo po deseti maši krščevanje. Ob 10. uri bo pri svetem Lovrencu v Breznici žegnanje.

Priloga: Župnijska oznanila ...
Oznanila-16-2015.pdf - 01.08.2015