Oznanila

24. September 2017
Kategorija: Oznanila
Avtor: admin

♦  Prihodnjo nedeljo bomo vstopili v mesec oktober - MESEC ROŽNEGA VENCA. Rožni venec (to vez z nebesi) bomo molili vsak dan pol ure pred večerno sveto mašo pred izpostavljenim Najsvetejšim. Otroci, starši in vsi verniki tudi doma radi molite to molitev, ki jo Marija tako zelo priporoča. Molili bomo ZA MIR V DRUŽINAH, MED SOSEDI in V SVETU.

Otroci prihajajte k molitvi pol ure pred sveto mašo po razporedu:

- ponedeljek: 6. in 7.r.,       - četrtek (uro pred mašo): molilci,

- torek: 2. in 3.r.,                 - petek: 8., 9. r. in mladi,

- sreda: 4. in 5.r.,                - sobota: prostovoljci.

Pridite pet minut pred pričetkom molitve v prve klopi.

V spodbudo so vam lahko MISIJONSKE SVEČE (kot že tri leta) in PODOBA MARIJE, ki jo boste ZA POSAMEZNO SOSESKO/VAS lahko dobili (1. oktobra) v zakristiji. K molitvi lahko povabite tudi sosede, prijatelje... Nato je lahko še kratko druženje. Sveča in podoba naj potujeta od družine do družine (ju ni potrebno nositi nazaj v cerkev). Ob nedeljah bomo molili na podružnicah.

Tok molitve bomo združili v nedeljo, 22. oktobra, v skupno izročanje in slavljenje, ko bo v naši župniji praznik CELODNEVNEGA ČEŠČENJA SVETEGA REŠNJEGA TELESA.

♦  Prihodnja nedelja bo 26. MED LETOM - ROŽNOVENSKA.

Po 8. in po 10. maši bo v župnišču možnost IZPOSOJE KNJIG. Ob 15. uri bo molitev rožnega venca pri kapelici na Lubniku.

♦  Ključarji sporočite, na katerih podružnicah boste ob nedeljah v mesecu oktobru molili rožni venec.

♦  Naslednje krščevanje v naši župniji bo v nedeljo, 8. oktobra, med 10. sveto mašo. Starši prijavite novokrščence.

Priloga: Župnijska oznanila ...

Oznanila-20-2017.pdf - 24. 9. 2017