Oznanila

17. May 2015
Kategorija: Oznanila
Avtor: admin

-  Bog povrni vsem, ki ste sodelovali pri pripravi in praznovanju slovesnosti prvega svetega obhajila! Prvoobhajanci še naprej radi prihajajte k šmarnicam in sveti maši, saj sedaj lahko vsak dan pristopite k svetemu obhajilu. Lepo je, če se jim pridružite tudi starši.

-  Danes ob 16. uri vabljeni na šmarnice k Lepemu znamenju v Kopališki ulici.

-  V ponedeljek bo po maši TIHO ČEŠČENJE NAJSVETEJŠEGA.

-  V četrtek ob 18. uri povabljeni k molitvi pred Najsvetejšim, za otoke in družine. Po maši bo SVETOPISEMSKI VEČER.

-  V nedeljo bodo ob 16. uri šmarnice pri Sv. Lovrencu v Breznici.

-  Prihodnjo nedeljo, 24. maja, bomo praznovali BINKOŠTI. Župnijska Karitas vabi na srečanje za starejše, bolne, osamljene in invalide iz naše župnije, ki ga bomo pričeli s sveto mašo ob 10. uri (možnost bo tudi za prejem zakramenta bolniškega maziljenja). Po maši bo druženje v župnišču. Tisti, ki nimate prevoza, sporočite na Karitas - 04 512 33 00 (pustite sporočilo) oz. v župnišče.

-  V nedeljo, 24. maja, nas ob 18.55Mladinski pevski zbor župnije Škofja Loka vabi na koncert, ki bo v cerkvi sv. Ane (kapucinska cerkev) v Škofji Loki. Koncert nosi naslov: »VODIŠ MOJ KORAK«.Uro prej (ob 18-ih) bodo prepevali tudi pri večerni sveti maši! Prisrčno povabljeni!

25. aprila je močan potres magnitude 7,9 povzročil opustošenje v Nepalu. Več kot 7000 ljudi so pokopale ruševine, še več jih je ranjenih. “Reševanje preživelih je glavna prednostna naloga v tem trenutku. Ljudje, ki so izgubili svoje domove, so na ulicah ob nizkih temperaturah. Potrebujejo hrano in začasna zatočišča.” direktor Karitas Nepal, Fr Pius Perumana iz Katmanduja.

Svoj prispevek lahko posredujete na:  Slovenska karitas, Kristanova ulica 1, 1000 Ljubljana; SI56 0214 0001 5556 761; Namen: Potres Nepal

Sklic: SI00 880; Koda namena: CHAR; BIC banke: LJBASI2X

5 EUR lahko posredujete tudi z SMS sporočilom KARITAS5 na 1919.

Priloga: Župnijska oznanila ...
Oznanila-10-2015.pdf - 10.05.2015